קידום מכירות הינה שיטת פרסום חדשנית וייחודית, בעיקר מאחר והיא פועלת בערוץ פרסומי שונה בניגוד לשאר עולם הפרסום. עולם הפרסום מתמקד בהכנת פרסומות לטלוויזיה, פרסומות ברדיו, שלטי חוצות בדרכים או על בניינים, פרסום באינטרנט והרשימה עוד ארוכה. מה שלמעשה מאפיין את עולם הפרסום הזה, הוא שהפרסום משתמש במדיות ובאמצעים שונים, שמעבירים את המסרים לקהל. אך שיטת קידום מכירות פועלת אחרת ומכאן הייחודיות והחדשנות שבה, קידום מכירות עורך פרסום אך ללא שימוש בכלי המדיה לצורך כך. הווה אומר, קידום מכירות הוא למעשה פרסום שאינו חוצץ בין הפרסומת לבין הקהל, אלא בדיוק ההיפך. קידום מכירות בגוגל מאפשר למפרסם יתרון נוסף. המטרה של קידום מכירות היא ליצור אינטראקציה פעילה בין המוצר עצמו לבין הקהל באופן ישיר.

אנחנו כבר חשופים כיום יותר ויותר לפעילות של קידום מכירות בכל מקום. חשבו על הקנייה השבועית בסופר, אתם מגיעים לקניות אחרי יום ארוך של עבודה או לימודים, רוצים לסיים במהרה את הקנייה וללכת הביתה לאכול ולנוח, וכאן נכנסים נציגי קידום מכירות. בפינות שונות בסופר, מחכים לכם נציגים צעירים שנותנים לכם טעימות משלל מאכלים כמו קורנפלקס, מעדן חלב חדש, פסטרמה, משקה אנרגיה, מיץ סחוט חדש ועוד. הם למעשה פונים אליכם, הקונים הרעבים ועל הדרך מנסים לדחוף לכם את המוצר לעגלת הקניות. 

ישנו קידום מכירות מיוחד של חברות הסיגריות השונות. נציגים מגיעים לפאבים ומציעים להם לקבל חבילת סיגריות חדשה בתמורה לקופסה המשומשת שלכם, או יותר מזה, מזמינים אתכם להגרלה שמתוכה נבחרים אנשים שנוסעים לסופי שבוע ממומנים, מלאי מסיבות ואירועים בבתי מלון או בשיט יוקרתי וזאת בהשתתפות עצמית מינימלית ביותר.

ישנן היום חברות קידום מכירות המייצרות מוצרים שונים ועליהם לוגו של חברות או פרסומים אחרים, אותם אפשר להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם בתור מתנה.
קידום מכירות עובד מאחר והוא משתף את הקהל ויוצר פרסום בלתי אמצעי מושך ופעיל.

בניית אתרים

Website

אחנו חברה לשיווק דיגיטלי מהמובילות  בישראל, החברה מספקת שירותי שיווק ופרסום באינטרנט, קידום אתרים מקצועי בגוגל, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים, שיווק ברשתות החברתיות, ניהול קמפיינים ממומנים ופתרונות שיווק דיגיטלי מתקדמים לעסקים וחברות במקצועיות וביסודיות רבה. החברה שלנו שמה לעצמה כמטרה להקפיד על טיב השירות, מקצועיות והשגת המטרות עבור כל לקוח בדיגיטל. קהל לקוחותינו נהנה מליווי אישי צמוד ומקצועי של צוות החברה, עם דגש על השגת יעדי השיווק ושיפור ביצועים עסקיים לכל לקוח. נשמח לספק עבורכם מענה מקצועי לפעילות העסקית שלכם באינטרנט.