מלאכת השיווק היא אומנות של ממש, מיטב המוחות עמלים לאיתור שיטות שיווק חדשות, אמצעים להעברת מסרים סמויים וגלויים, מסלולי שכנוע, מסרים של מכירות וכן הלאה. הצרכן המודרני הופך חכם יותר מיום ליום, מלאכתו של המשווק הופכת מורכבת יותר ויותר. בכדי למכור יש להקדיש לכך מאמצים רבים לעיצוב הקמפיין, תזמון נכון, כתיבה שיווקית, שילוב של תמונות, השקעה כספית ובחירת הפלטפורמות הנכונות. החלטות נכונות תבאנה עמן רווחים משמעותיים, החלטות פחות נכונות תבאנה רווחים מצומצמים או בחלק מהמקרים העדר כל רווח.

אחת השיטות הקלאסיות והטובות ביותר בענף היא שיווק ישיר, הטכניקה מתייחסת לאותם קמפיינים בהם מסרי השיווק מועברים בצורה ישירה וברורה. שיטת שיווק ישיר כוללת אמנם גם מסרים סמויים חכמים אך הצרכן מודע לחשיפה לשיטת שיווק. תחת הקטגוריה שיווק ישיר אפשר למצוא חלוקת פליירים, שלטי חוצות, דיילי מכירות, שילוט של מבצעים והנחות ופרסומים המעודדים בגלוי את הגדלת המכירות ומזמינים את הקהל לרכוש את המוצרים.

איך לשכנע את הלקוח לקנות?

הצעד הראשון המתבקש לקראת עידוד רכישות הוא כבוד, כבדו את הלקוחות שלהם ונסחו פניות הולמות. המסרים יועברו טוב יותר כאשר הם מדברים ללקוח בגובה העיניים, יש לבחור את המילים ולעצב את המודעה בהתאם לקהל היעד. הצעד הבא יהיה שכנוע חכם, ספרו ללקוח שלכם מדוע כדאי יהיה לרכוש את המוצרים, מהי התועלת האישית אותה הוא מרוויח מהמוצר? כיצד המוצר יהפוך את חייו טובים יותר? שיווק ישיר הוא כזה המתמקד במסרים ברורים וישירים.

המסרים הסמויים בקמפיינים של שיווק ישיר עוסקים בתדמית אותה מביא עמו המוצר, יש להתייחס לכל הפרטים הקטנים בעיצוב המודעה, לשים לב היטב לבגדים, צבעים, תפאורה ולתחושות אותן מעורר הפרסום. רגע לפני ההפצה יש להעביר את העיצוב לקבוצת ביקורת ולבקש את חוות דעתם הכנה. ההשקעה הרבה בעיצוב נכון של המודעה יבוא לידי ביטוי ברווחים, גם בעלי המקצוע המובילים בתחום השיווק אינם מוותרים על קבוצת הביקורת, דווקא חוות דעת לא מקצועית היא אשר משקפת בצורה הטובה ביותר את ההצלחה הצפויה של הקמפיין, שיווק ישיר נכון יביא עמו תוצאות מהירות, אין מקום לעיגול פינות או קיצורי דרך.

בניית אתרים

Website

אחנו חברה לשיווק דיגיטלי מהמובילות  בישראל, החברה מספקת שירותי שיווק ופרסום באינטרנט, קידום אתרים מקצועי בגוגל, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים, שיווק ברשתות החברתיות, ניהול קמפיינים ממומנים ופתרונות שיווק דיגיטלי מתקדמים לעסקים וחברות במקצועיות וביסודיות רבה. החברה שלנו שמה לעצמה כמטרה להקפיד על טיב השירות, מקצועיות והשגת המטרות עבור כל לקוח בדיגיטל. קהל לקוחותינו נהנה מליווי אישי צמוד ומקצועי של צוות החברה, עם דגש על השגת יעדי השיווק ושיפור ביצועים עסקיים לכל לקוח. נשמח לספק עבורכם מענה מקצועי לפעילות העסקית שלכם באינטרנט.