סקירת כיסוי לגלקסי Otterbox Defender S22: האם הכיסוי הזה מספיק מגן?

סקירת כיסוי לגלקסי Otterbox Defender S22: האם הכיסוי הזה מספיק מגן?

הידועים בעיצוב וייצור כיסויי טלפון עמידים מאוד מחומרים ממוחזרים, הכיסויים הקשוחים ביותר של Otterbox כוללים את Otterbox Defender ו- Otterbox Defender Pro, אז היום בסקירת Otterbox Defender שלנו, נראה כיצד הכיסוי הזה מתפקד והאם זו בחירה טובה.

Defender, שנחשף כאחד המקרים הטובים ביותר שלה, כולל 3 שכבות הגנה ותקני בדיקה צבאיים פי 4. אבל אז למה שחברה תשקיע כל כך הרבה טכנולוגיה במקרים, מישהו אולי תוהה?

התשובה טמונה באופיים השברירי והעדין של הטלפונים, בתוספת אורחות החיים שלנו. אורח החיים היומיומי שלנו מופגז כל הזמן באבק, לכלוך ומוך. חבר את אלה עם אצבעות מגושמות וכוח משיכה תמידי ויש לך מתכון לשריטה כאן, סדק שם, או אפילו מסך או טלפון לא מתפקדים לחלוטין לאחר נפילה.

הסכנה של אלמנטי מזג אוויר אלה מכפילה את עצמה כאשר נמצאים בחוץ. טיפול קלוש והטלפון צולל, המסך ראשון, במהירות אל הקרקע שקורצת תמיד. רגע לאחר מכן, חבטה כשהטלפון נושק לאדמה, התנשפות כואבת ממך והרפתקה הרוסה.

זו הסיבה שלקח לנו זמן להביא לך יצירה מקיפה, בשם סקירת Otterbox Defender, כדי להצית מחדש את הרוח ההרפתקנית הזו נטולת דאגות, בידיעה שהטלפון שלך מונח בנרתיק מגן לחגורה שלך ומוגן לחלוטין על ידי Otterbox מָגֵן.

אם השם הוא משהו שצריך ללכת לפי, Otterbox Defender נועד להגן על הטלפון שלך מפני נפילות, אבק, מוך וסתימת יציאות שקע.

כיסוי לגלקסי s22 אוטרבוקס דיפנדר הוא כולל מספר תכונות המחזקות את כל החלקים העדינים והשבריריים של הטלפון שלך, כדי להעניק לך את רוח הרפתקאות חסרת דאגות כשאתה חוצה יערות, מטייל בהרים, רוכב על אופניים בשטחים טרשיים בין הרבה הרפתקאות חוצות אחרות. להלן המאפיינים העיקריים:

הגנה רב-שכבתית
כדי להבטיח הגנה מעל הממוצע, Defender כולל נרתיק תלת-שכבתי שפועל יחד כדי להגן על המטען היקר שלך.

כלפי חוץ, המארז מנדנד כיסוי מגומי סינטטי. השכבה החיצונית הקשוחה והגמישה הזו סופגת פגיעות מנפילות ובליטות. לאחר מכן הספיגה חותכת באופן דרסטי את כוח הפגיעה לפני פיזורו והעברתו למעטפת הפוליקרבונט הפנימית.

מעטפת הפוליקרבונט הפנימית בשני חלקים מקבלת את ההשפעה הנותרת אשר מצטמצמת עוד יותר על ידי ריפוד רפידות. אלו הן בטנה פנימית, בין צמדי המעטפת בשני חלקים של הפוליקרבונט. התוצאה הסופית מנוטרלת או אפס השפעה על הטלפון שלך.

ואם למרבה המזל הוא ייפול על הגב, נרתיק הפוליקרבונט יהיה בהישג יד כדי לבטל את הפגיעה הרבה לפני שהוא מגיע לריפוד הפנימי של הרפידה.

קצוות מוגבהים מגנים על המצלמה והמסך
קצוות המסגרת מוגבהים באופן אסתטי בסנטימטרים כמעט בלתי נראים. ההגבהה הן מלפנים והן מאחור פועלות בסינרגיה עם חומרי הפוליקרבונט והגומי כדי להגן על פגיעה ישירה על המסך והמצלמה שלך.

זה מרמז שכאשר נפל, הן המצלמה העדינה והן המסך השביר נמצאים בהרבה מכוח הפגיעה. התוצאה הסופית היא מצלמה ומסך ללא שריטות.

עם זאת, הגנה זו תעשה מעט עד כלום אם המצלמה או המסך יהיו במגע ישיר עם חפץ חד שוחק.

עיצוב ללא מסך למגע רספונסיבי ללא רבב
בעוד שההגנה על הטלפון שלך חשובה. חשוב יותר הוא גישה מלאה ללא הפרעה לכל חלקי הטלפון שלך לשימוש ללא רבב. ככזה, זה לא יעשה שום תועלת ללכת על נרתיק שמגן באופן מקיף על הטלפון שלך, אבל מצמצם את הגישה לחלקים שימושיים כאלה.

וזו הסיבה שה-Defender מציג עיצוב ללא מסך. מדובר בטכנולוגיה שעושה שימוש במסך מעוקל שיאפשר מגע רספונסיבי ללא רבב. כלומר, המסך העדין של הטלפון שלך, כולל כפתור הבית, מכוסים במלואם אך עדיין מאפשרים לך גישה חופשית וקלה למסך שלך. בנוסף, טכנולוגיה זו תואמת למגני מסך של Otterbox.

עקרונות אלקטרוסטטיים בסיסיים הם מספיק הסבר מדוע יציאות, הן בטעינה והן באוזניות, לעיתים קרובות, אם ייחשפו, יערמו אבק או אפילו פסולת תקועה בפנים.

והנה המציאות העצובה. עם הרפתקאות בחוץ, ההסתברות להיתקל באלמנטים כאלה של מזג אוויר ולסתום את היציאות שלך היא כמעט אחת. אבל לא עם יתרון דיפנדר.

בכניסה של יציאות הטלפון, אך הרחבה של מעטפת הגומי החיצונית, נמצאים כיסויי יציאה. הכיסויים יציבים היטב אל הנמל ומסרבים להיכנס לפסולת, לכלוך, מים ואבק. ההגנה הקיצונית הזו היא היתרון של הדיפנדר שמציב אותו מעל מתחריו (ראה חלופות למקרי Otterbox).

התקן הצבאי טוב יותר, אבל Defender טוב פי 4 (MIL-STD-810G 516.6)
מחפש את ההגנה האולטימטיבית מפני נפילה מנקודות גבוהות, Otterbox Defender מציע הגנה ללא תחרות. לדיפנדר יש DROP+ והוא טוב פי 4 מהתקן הצבאי.

עבור מוצרי צריכה כמו אלקטרוניקה, שזה הפוקוס שלנו, תקן צבאי מציין התנגדות לפגיעות מצד קצוות שונים של המארז. ובניגוד לציוד הצבאי שהוא מגושם במיוחד ומיועד ללחימה, מארזי טלפון נבדקים מול משטחים שונים שעשויים לכלול בטון ועץ.

אלה המבחנים היסודיים והקפדניים ש-Defender אורזת. כלומר, יש לו את מה שנדרש כדי להבטיח נזק מינימלי עד ללא נזק לטלפון שלך אם הוא ייפול מגובה גבוה פי 4 מזה שבו השתמש הצבא. בנוסף, הוא נבדק מול 24 תרחישים מדומים הכוללים טמפרטורות גבוהות, זעזועים תרמיים, חשיפה ל-UV וכמובן נפילות.

אחריות מוגבלת לכל החיים
ניתן לאמוד את האמון ביעילות המוצר ובעמידותו על סמך נכונותו, או היעדרו, של היצרן להאריך אחריות. על ידי מתן אחריות למשתמשים במוצר, הדבר מרמז כי ליצרן יש אמון במוצר הסופי שלהם ובפונקציונליות שלו.

וזה בדיוק הביטחון שאוטרבוקס דיפנדר מעורר בכל אלה שבוחרים להשתמש בתיק שלהם. זה מרחיב להם אחריות לשנה על מקרים פגומים שיטופלו בצורה חלקה וחלקה על ידי שירות הלקוחות המגיב והידידותי שלהם.

טעינה אלחוטית תואמת
בהדרגה, יותר ויותר יצרנים מצטרפים לטלפונים מתקדמים המייצרים יכולות טעינה אלחוטית.

אלחוטי פירושו פשוט, לזרוק את הכבל, להניח את הטלפון על משטח ולהישען לאחור בעוד משטח הטלפון האלחוטי שלך שואב אחראי על הטלפון שלך.

ומקרים המיוצרים עבור טלפונים כאלה יצטרכו אפוא בהכרח ללכת בעקבותיהם. כלומר, לייצר מארזים התואמים אלחוטיים. יהיה זה Qi או PMA, Otterbox Defender עומד במשימה של הגנה על הטלפון שלך, כמו גם מאפשר לך את החופש ליהנות מהטכנולוגיה העדכנית ביותר בשם הטעינה האלחוטית.

נרתיק פוליקרבונט
טיולים, טיפוסים, רכיבה על אופניים, גלישה בין הרפתקאות חוצות רבות אחרות דורשות אריזה מינימליסטית. עם זאת, מינימלי לא אומר שחסרים בכוונה דברים חיוניים, שאם מוסיפים אותם לטלפון נרתיק כבד עלולים להתברר כמגושם למדי.

כדי להתמודד עם הדאגה של הגדלת הנפח תוך כדי חקירה, Defender כולל נרתיק עם תפס חגורה. קליפ הנרתיק הזה מתחבר בקלות לתרמיל שלך או אפילו לחגורה. אם תצטרך להתפתל, הנרתיק יהיה בהישג יד כדי להכפיל אותך כמעמד עבורך כדי להזרים כמה "סרטוני איך לעשות".

עיצוב דק יותר, הגנה קשיחה טובה יותר
אוטרבוקס דיפנדר

DROP+ סטנדרטי צבאי, שלוש שכבות עבות ונרתיק פוליקרבונט עשויים לגרום לכל ספקנים לחשוב, האם זה לא נרתיק כבד אחד עבה?

לא ממש, בדיוק כמו ה-Otterbox Commuter (קראו Commuter יתרונות וחסרונות) ו-Defender Pro, Otterbox תמיד שמה בראש סדר העדיפויות שלהם לייצר מארזים מפוארים שהם גם גדולים בהגנה אבל אלגנטיים ודקים בגודלם.

זו הסיבה שהם עיצבו בצורה גאונית את המארז כך שלמרות ההגנה המבוצרת, הוא עדיין לא עבה או כבד יותר ממה שהייתם מצפים ממקרה כזה.

יותר מ-50% פלסטיק ממוחזר
ארגונים עולמיים וחובבי שימור הסביבה ערכו ללא הרף מדינות, חברות ייצור ואנשים פרטיים כדי לשים לב לצריכת הפלסטיק המופחתת.

הסיבה לכך היא שפלסטיק הוכח כלא מתכלה, מזהם את הסביבה כולל היותו מקומות רבייה של מחוללי מחלות, ומזהם את בית הגידול הימי.

זו הסיבה שה-Defender בוחר בכוונה לאזן בעדינות בין הגנה עליך, המשתמש, הטלפון השביר שלך ובמקביל להבטיח סביבה בטוחה וטובה יותר לדורות הבאים. זו הסיבה שהעיצוב שלו משתמש ביותר מ-50% פלסטיק ממוחזר כדי לעזור להפחית את הצטברות הפלסטיק הכוללת.

שילוב עם מגן מסך Otterbox
אוטרבוקס מבינה שלמרות מעטפת הפוליקרבונט הקשיחה החיצונית הנרחבת כלפי חוץ ומעטפת הגומי הסופגת פגיעות לטלפון שלך, המסך עדיין פגיע לשריטות וסדקים.

וזו הסיבה שה-Defender עשוי להיות תואם בצורה חלקה למגן המסך של Otterbox. אביזר מגן מקצה נוסף לשיפור ההגנה של הטלפון שלך.

יותר מ-50% מהחומרים ידידותיים לסביבה
הדיפנדר משתמש ביותר מ-50% פלסטיק ממוחזר. זה הופך את פלסטיק הערימה המצטבר למוצרים שימושיים ידידותיים לסביבה. עמידות המארז והשימוש הרחב גם מפחיתים את הנפח הכולל של הפלסטיק המזהם את הסביבה שלנו.

הגנה מעולה
המארז הרב-שכבתי מטלטל שלוש שכבות הגנה המציעות הגנה חזקה לטלפון שלך בדרכים שונות. חיץ הקצף בין המעטפת החיצונית והפנימית מגן מפני נפילות, מהמורות וזעזועים אחרים.

נרתיק חגורה/תרמיל
הוא כולל נרתיק לחיבור קל לחגורה או לתרמיל הנסיעות שלך. זה מקטין מאוד את הסיכוי שהטלפון יחליק דרך ידיים מיוזעות או אפילו מהכיסים שלך בזמן שאתה מטייל או מטפס באזורים הרריים.

הגנה מפני רוב פגעי מזג האוויר
המארז כולל כיסויי כפכפים יציבים המגנים על היציאות מפני אבק, מוך ולכלוך.

גישה מלאה לכל היציאות, מיקרופון, מצלמה
ה-Defender נועד להגן מפני פגעי מזג האוויר אך עדיין לאפשר גישה מלאה ליציאות, מיקרופונים ומצלמה.

חסרונות של אוטרבוקס דיפנדר
מגושם מדי
כאשר רוב התיקים של Defender שוקלים בממוצע 3 אונקיות, הם מוסיפים משקל משמעותי לטלפונים כבר בכמות גדולה.

הפרש המשקל משמעותי במיוחד כשמשקלים אותו מול ה-Commuter, שהוא שכבה אחת פחות, מציע מעט פחות הגנה אבל מכיל 1.02 אונקיות פחות.

לוקח זמן להיפטר
הטרחה בהורדה היא משמעותית ביותר עבור אלה שאולי יאלצו לשלוף סוללה מדי פעם.

ההסרה המתקדמת מהקליפה החיצונית עד לשכבה הפנימית השלישית אכן לוקחת זמן.

לא קל להיכנס ולצאת מהכיס
שלא כמו נרתיקים ידידותיים לטלפון עם כיס בהתאמה קלה, ה-Defender לא נכנס בקלות לכיסים. זה קורה במיוחד כאשר מעטפת מעטפת הגומי הקשיחה החיצונית עדיין פועלת.

אין מגן מסך
זה די אירוני שה-Defender, למרות שנעשה כדי להגן, נכשל כישלון חרוץ בשמירה על בטיחות החלק החשוב ביותר, המסך.

ביקורות על Otterbox Defender
רוב המשתמשים רשמו שביעות רצון מרמת ההגנה שמציעה Defender. הם מציינים שהמעטפת החיצונית מציגה מראה מחוספס ומעוצב היטב המעניק לו אחיזה איתנה. הם גם מציינים שהמגוון של צבעים אחידים הוא יותר ממבורך מכיוון שקל יותר להתאים את המקרה עם האופנה, מצב הרוח והנושא של האדם.

עוד הם מציינים שברגע שהמארז מותאם היטב, הוא יציב, עמיד ומציע הגנה מעולה מפני בליטות ונפילות תקופתיות.

כמה מהאנשים שהתלוננו על קבלת הקצה הקצר של המקל ציינו שדיפנדר יכול לצבור קצת אבק/פסולת בין הטלפון למארז.

אם לא מנקים באופן קבוע, אלה עלולים להתברר כבעייתיים יותר. תלונות נוספות כוללות את הנפח שלו, כמה קשה ללחוץ על הכפתורים, במיוחד כשמחזיקים ביד אחת, חוסר יכולת להגן מפני מים ונטיית מעטפת הגומי להימתח עם הזמן.